Vstupenky on-line

Paříž a Versailles

 

1. den: Odjezd z Brna ve 4.30, cesta nonstop přes Německo do Francie, krátká zastávka v Remeši - prohlídka katedrály Notre Dame, nocleh na okraji Paříže.

 

2. den: Po snídani přejezd do centra Paříže, okružní jízda kolem nejvýznamějších památek (nám. Bastilly, Opera, Rue Rivoli, Place Vendôme, chrám Madeleine ...). Návštěva Invalidovny - největšího vojenského muzea v Evropě, přejezd k Eiffelově věži - invididuální výstup pěšky či výtahem. K večeru odjezd na Montmartre, prohlídka baziliky Sacré Coeur, nám. malířů Place du Tertre a přilehlých uliček, Moulin Rouge a náměstí Pigalle. Pozdě večer návrat na ubytování.

 

3. den: Po snídani návštěva muzea Orsay (impresionisté). Odjezd do Versailles - invididuální prohlídka zámku, zahrad a vesničky Hameau. Po návratu z Versailles průjezd centrem k Vítěznému oblouku - možnost výstupu na vyhlídkovou terasu, večerní prcházka po Champs Elysées, návrat na ubytování.

 

4. den: Po snídani pěší prohlídka města, která začne u Pantheonu a Lucemburských zahrad , bude pokračovat přes Latinskou čtvrť kolem Univerzity Sorbonne do nejstarší části Paříže – k ostrovu La Cité (prohlídka katedrály Notre Dame, Justičního paláce, Sainte Chapelle a Conciergerie ). Poté se přejde na pravý břeh Seiny k Radnici a do čtvrti Beaubourg (Centre G. Pompidou, Forum des Halles, kostel sv. Eustacha ). Odpoledne individuální prohlídka Louvru a osobní volno. Rozloučení s Paříží plavbou po Seině a okružní jízdou. Odjezd z Paříže kolem 23. hodiny, noční přejezd do Německa.

 

5. den:  Dopolední zastávka v Ambergu, koupání v Kurfiřtských lázních nebo individuální prohlídka městečka. Návrat do Brna kolem 18. hodiny.

 

Termín Počet dní/nocí Cena bez stravy Cena se snídaní
libovolný dle požadavku 5/3 5400 Kč

5880 Kč

 

Cena zahrnuje: doprava lux busem, 3x ubytování v hotelu Premiere Classe (3-lůžkové pokoje se sociálním zařízením), 3x snídaně (cena se snídaní), sižby průvodce CK, pojištění CK proti úpadku

Příplatky: ubytování ve 2-lůkových pokojích + 700 Kč/ osoba, plavba lodí po Seině (60 min.) -do 3 let zdarma, do 12 let 150 Kč/ os., nad 12 let 200 Kč/ os.

Slevy: 10% zálohování do 31.12. 2015