Vstupenky on-line

Řím a Neapolský záliv

 

1. den: Odjezd z Brna ve 14 hod., cesta nonstop přes Rakousko do Itálie.

2. den: Příjezd na okraj Říma, metrem do centra. Prohlídku zahájíme ve Vatikánu ; navštívíme baziliku Sv. Petra (individuální návštěva Vatikánských muzeí a Sixtinské kaple ), Andělský hrad, Piazza Navona, Pantheon. Poté přejezd k ubytování v okolí Sorrenta , fakultativní večeře, nocleh.

3. den: Po snídani odjezd do Neapole, po prohlídce (Castel Nuovo, Palazzo Reale, San Carlo ) odjezd k ruinám Pompejí, které byly zasypány popelem v r. 79 ze sopky Vesuv, ke které budeme mít možnost vystoupit. Večer odjezd zpět do hotelu, fakultativní večeře, nocleh.

4. den: Celodenní výlet na ostrov CapriModrá jeskyně, Augustovy zahrady a vila Axela Muntheho v Anacapri . Návrat do hotelu, fakultativní večeře, nocleh.

5. den: Po snídani odjezd do Říma, přejezd metrem do centra. Prohlídku začneme ruinami antického Říma – Koloseum, Forum Romanum, přejdeme na Kapitolský pahorek , k památníku Viktora Emanuela II. na Benátském náměstí, pokračujeme ke Španělským schodům a s Římem se rozloučíme u Fontány di Trevi . Přejezd metrem k autobusu, odjezd do ČR.

6. den: Návrat do Brna kolem poledne.

 

Termín Počet dnů/nocí Cena se snídaní Cena s polopenzí
libovolný dle požadavku 5/2 5900 Kč 6600 Kč

 

 

Cena zahrnuje: dopravu lux. autobusem, 2x nocleh ve 2-lůžkových pokojích s příslušenstvím ve *** hotelu v okolí Říma se snídaní nebo polopenzí, služby průvodce CK, pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje: vstupné v rámci společenskéo programu, metro vlak cca 50 euro

 

Příplatky: komplexní pojištění

 

Slevy: 10% zalohování do 31.12. 2015