Vstupenky on-line

Londýn a Jižní Anglie

 

1. den:  odjezd ve 14.00 hodin z Brna, noční přejezd Německa a Belgie

2. den: Eurotunelem na území Anglie, přejezd do Londýna. Návštěva Greenwiche - královská observatoř, nultý poledník. Přejezd lodí z Greenwiche do centra Londýna k London Eye - obřímu vyhlídkovému kolu. Poté pěší prohlídka města - kolem Westminsterského opatství a budov Parlamentu s legendárním Big Benem na Whitehall, Trafalgar Square, do Čínské čtvrti a Soho, kolem divadla Covent Garden se projdeme po náměstí Picadilly Circus. Ubytování v Londýně.

3. den: Po snídani odjezd do typického anglického městečka Winchesteru, prohlídka katedrály a starého opatství s kulatým stolem krále Artuše, přejezd do Salisbury - prohlídka malebného městečka s nejvyšší katedrálou v Anglii, kde byla sepsána Magna Charta. Přejezd k megalitům Stonehenge a Averbury. Návrat na ubytování v Londýně.

4. den: Návštěva královské rezidence - Windsorského paláce s rozlehlou zahradou, prohlídka kaple sv. Jiří a reprezentačních síní. Přejezd do centra Londýna přes Hyde Park, kolem koncertní síně Royal Albert Hall ke katedrále sv. Pavla. Návrat zpět do hotelu.

5. den: Ráno přejezd do centra Londýna k Toweru, procházka přes Tower Bridge a kolem Svatokateřinských doků. Metrem k Parlamentu, pěší prohlídka přes Regent's Park k Buckinghamskému paláci, po ulici Mel k Trafalgar Square, návštěva Národní galerie, osobní volno - možnost návštěvy London Eye, klenotnice v Toweru, křižníku Belfast či muzea Madame Tussaud, kolem 18. hodiny odjezd zpět do ČR.

 

6. den: Návrat do Brna kolem 16. hodiny.

 

Termín Počet dnů/ nocí Cena bez stravy Cena se snídaní
libovolný dle požadavku 6/3 6400 Kč 6880 Kč

 

Cena zahrnuje: dopravu lux. autobusem, 3x nocleh v hotelu F1 (3lůžkové pokoje se sociálním zařízením na patře), 3x snídaně (cena se snídaní), Eurotunel Calais-Folkestone-Calais, služby průvodce CK, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: vstupné v rámci společenskéo programu cca 45 euro (státní muzea do 26 let-ZADARMO + metro)

Příplatky: ubytování ve 3- lůžkových pokojích + 700 Kč/ os., komplexní pojištění

Slevy: 10% zalohování do 31.12. 2015