Vstupenky on-line

Azurové pobřeží a Provence

 

1. den: Odjezd z Brna ve 12 hod, cesta nonstop, noční přejezd do Francie.

2. den: Ráno příjezd do St. Tropez – prohlídka přístavu a známé četnické stanice, přejezd lodí do Port Grimaud – „francouzských Benátek“ – prohlídka, možnost koupání. Kolem 17. hodiny ubytování v kempu v mobilhomech u moře, osobní volno.

3. den: Ráno odjezd do Avignonu (více než sto let sídla papeže) – Papežský palác, Avignonský most, přejezd k římskému akvaduktu Pont du Gard – prohlídka, poté přejezd do Les Beaux de Provence – malebného skalního městečka v miniaturním pohoří Les Alpilles. Návrat na ubytování.

4. den: Ráno odjezd přes Fréjus pobřežní cestou kolem červených skal do festivalového města Cannes – prohlídka festivalového paláce, přejezd do Nice – prohlídka metropole Riviéry, možnost koupání, večer návrat na ubytování.

5. den: Ráno odjezd k Verdonskému kaňonu, cestou zastávka v typické horské provensálské vesničce Moustiers Sainte Marie, průjezd, případně pěší procházka kaňonem, zpáteční odjezd na ubytování.

6. den: Dopoledne osobní volno – možnost koupání v moři, později odpoledne návštěva Ramatuelle – typický příklad opevněné provensálské vesničky, hrob Gérarda Philippa. Poté odjezd do Grimaud, prohlídka ruin hradu Grimaud (zdarma). Návrat do kempu.

7. den: Ráno ukončení ubytování, odjezd do provensálské vesnice Éze – fakultativně exkurze ve výrobně parfémů. Poté odjezd do Monaka, pěší prohlídka města (individuálně je možno navštívit světoznámé Oceánografické muzeum), katedrála, knížecí palác, kostel Ste. Dévote, kasino v Monte Carlu, osobní volno s možností koupání (dle počasí), pozdě večer odjezd do ČR.

8. den: Odpoledne kolem 16. hod. návrat do ČR.

 

 

Termín Počet dnů/nocí Cena bez stravy Cena se stravou
8.5.-15.5. 8/5 6 900Kč 8 900Kč

 

 

 

 

Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem, 5x nocleh ve 4-lůžkových klimatizovaných mobilhomech, 5x  polopenzi z polní kuchyně (viz. cena se stravou), služby průvodce CK, pojištění CK proti úpadku

 

 

 

Cena nezahrnuje: vstupné v rámci společného programu cca 35 eur, pobytovou taxu 225 Kč (povinná platba v CK) povinný závěrečný úklid při pobytu v mobilhomu 390 Kč/ mobilhome, kauci 2000 (80 eur) / mobilhome

 

 

 

Slevy: 10% při zálohování do 31.12. 2015

 

 

 

Příplatky: ložní prádlo (fakultativně) 250Kč/ os, Komplexní pojištění