Vstupenky on-line

Perly severní Itálie

 

1. den: Odjezd z Brna v 6.30 hod., v podvečer příjezd do kempu, ubytování v mobilhomu, večeře, nocleh.

2. den: Po snídani odjezd do Punta Sabbioni, přesun lodí přes ostrovy Burano a Murano do Benátek – prohlídka (chrám sv. Marka, budovy prokurací a Dóžecí palác se zvonicí), fakult. vyhlídka z věže sv. Marka. Projdeme nejkrásnější benátská náměstí, uličky i slavný most Rialto. Lodí zpět k busu, návrat do kempu, večeře, nocleh.

3. den: Po snídani odjezd do San Marina (procházka hlavním městem s možností výhodných nákupů). Odpoledne
Ravenna (řada památek – církevní stavby a mozaiky v antickém a byzantském slohu). Alternativně je možná návštěva podmořského akvária v Cattolice. Večer návrat do kempu, večeře, nochleh.

4. den: Po snídani ukončení ubytování, odjezd do Verony (římský amfiteátr na Piazza Brá, náměstí Piazza Erbe a Piazza dei Signori s paláci z 12.–15. stol., hrobky Scaligerů a dům Julie). V osobním volnu možná prohlídka římského divadla či amfiteátru – Arény. Odpoledne opustíme Veronu, zastavíme se v Sirmione (výhledy na italské Dolomity). Večer cesta zpět do ČR.

5. den: Příjezd do Brna kolem 4. hodiny ranní.

 

Termín Počet dnů/nocí Cena bez stravy Cena se stravou
16.-20.5. 5/3 3 900 Kč 4 700 Kč

 

Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem, 3x nocleh v zařízených 4-lůžkových mobilhomech, 3x českou polopenzi z polní kuchyně (viz. cena se stravou), služby průvodce CK, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: vstupné v rámci společného programu cca 40 eur, povinný závěrečný úklid: 390 Kč/ mobilhome, kauci 2000 (80 eur) / mobilhome

Slevy: 10% při zálohování do 31.12. 2015

Příplatky: ložní prádlo (fakultativně) 250Kč/ os, Komplexní pojištění