Vstupenky on-line

Baška Voda- kemp BAŠKO POLJE

 

 

 

 

 

Ubytování - Chorvatsko, Baška Voda - MOBILHOME

 

 

Kemp Baško Polje, kde se nachází kromě dalších typů ubytování (bungalov, stan, karavan) i naše mobilhomy, se nachází asi 1,5 km jižně od městečka Baška Voda. Baško Polje je o poznání klidnější, než nedaleké městečko, ale i zde je možné zavítat do restaurace či plážového baru. Jedná se o rozsáhlejší a dobře vybavený kemp. K dispozici jsou hřiště na basketbal, plážový volejbal, malý fotbal, bowls, dále pak samoobsluha, pekárna, poštovní, směnárenská a informační služba, dětské hřiště, dvě restaurace atd. Celý kemp, včetně části, kde jsou umístěny naše mobilhomy, je krytý vysokými borovicemi chránícími před sluncem. 

Mobilhome má na rozdíl od ostatních kempových kapacit, které nabízíme, vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC a umyvadlo). U některých mobilhomů je WC umístěno zvlášť mimo koupelnu. Mobilhome má celkové rozměry 8 x 3 m a uvnitř je rozdělen 3 místnosti: 1. - ložnice s dvoulůžkem; 2. - denní prostor s kuchyňskou linkou (vybavenou potřebami pro stolování, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou), jídelním koutem a velkou lednicí s odděleným mrazákem; 3. - dětský pokojík se dvěma lůžky a možností patrové přistýlky (určena pouze pro děti do 12 let); plus prostor se sociálním zařízením. Mobilhome má uvnitř dostatečně velký prostor pro stolování (vhodný zejména při nepříznivém počasí), úložné prostory pro oblečení a zavazadla. Celková koncepce ubytování v mobilhomu je ten nejvyšší možný standard pobytu uprostřed pravé přírody. Před vchodem mobilhomu je umístěna prostorná zastřešená terasa s plastovým nábytkem.

Mobilhome 1 - kemp Baško Polje

              Baška Voda - kemp Baško Polje - mobilhome

Mobilhome 2 - kemp Baško Polje

Mobilhome 2 - kemp Baško Polje

 

 

Ubytování - Baška Voda, Chorvatsko - STANY

 

 

Kemp Baško Polje, kde jsou umístěny kromě dalších typů ubytování (mobilhome, karavan, bungalov) i naše stany, se nachází asi 1,5 km jižně od městečka Baška Voda. Baško Polje je o poznání klidnější, než nedaleké městečko, ale i zde je možné zavítat do restaurace či plážového baru. Jedná se o rozsáhlejší a dobře vybavený kemp. K dispozici jsou hřiště na basketbal, plážový volejbal, malý fotbal, bowls, dále pak samoobsluha, pekárna, poštovní, směnárenská a informační služba, dětské hřiště, dvě restaurace atd. Celý kemp, včetně části, kde jsou umístěny naše stany, je krytý vysokými borovicemi chránícími před sluncem. 

Stany 1/4

Vybavené stany mají dvě oddělené ložnice, kuchyňku a dostatečný prostor pro stolování. Stany jsou vybaveny lednicí, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, základními potřebami pro vaření a stolování, el. osvětlením stanu a plastovým nábytkem pro stolování.

Stany - kemp Baško Polje

Stan - kemp Baško Polje

 

 

Ubytování - Baška Voda, bungalovy

 

Kemp Baško Polje, kde se nachází kromě jiných typů ubytování (mobilhome, karavan, stan) i naše bungalovy, se nachází asi 1,5 km jižně od městečka Baška Voda. Místo je o poznání klidnější, než nedaleké městečko, ale i zde je možné zavítat do restaurace či plážového baru. Jedná se o rozsáhlejší a dobře vybavený kemp. K dispozici jsou hřiště na basketbal, plážový volejbal, malý fotbal, bowls, dále pak samoobsluha, pekárna, poštovní, směnárenská a informační služba, dětské hřiště, dvě restaurace atd. Celý kemp, včetně části, kde máme naše ubytování, je krytý vysokými borovicemi chránícími před sluncem. 

Bungalov 1/2

Bungalov studiového typu se dvěmi lůžky bez možnosti přistýlky v denní místnosti s kuchyňským koutem a klimatizací, WC, sprchový kout a malá terasa.

Bungalov apartmánového typu s možností přistýlky v denní místnosti. Oddělená ložnice s francouzkou postelí, denní místnost s kuchyňským koutem a klimatizací, WC, sprchový kout, terasa.   

Bungalov 1/3

Bungalov apartmánového typu s možností přistýlky. Dvě oddělené ložnice - 1 x s francouzkou postelí, ve druhé 3. lůžko + přistýlka formou postele na patro. Denní místnost s kuchyňským koutem a klimatizací, WC, sprchový kout, terasa.  Po vyprodání bungalovu 1/2 jsou k dispozici tyto bungalovy jako bungalovy 1/2, kdy ložnice s patrovou postelí je uzamčena.

Bungalov 1/4

Bungalov apartmánového typu s možností přistýlky v denní místnosti. Dvě oddělené ložnice, denní místnost s kuchyňským koutem a klimatizací, WC, sprchový kout, terasa. 

 

Ubytování - Chorvatsko, Baška Voda - KARAVAN

 

 

Kemp Baško Polje, kde máme mimo jiného ubytování (mobilhome, stan, bungalov) umístěny i naše karavany, se nachází asi 1,5 km jižně od městečka Baška Voda. Baško Polje je o poznání klidnější, než nedaleké městečko, ale i zde je možné zavítat do restaurace či plážového baru. Jedná se o rozsáhlejší a dobře vybavený kemp. K dispozici jsou hřiště na basketbal, plážový volejbal, malý fotbal, bowls, dále pak samoobsluha, pekárna, poštovní, směnárenská a informační služba, dětské hřiště, dvě restaurace atd. Celý kemp, včetně části, kde jsou umístěna naše ubytování, je krytý vysokými borovicemi chránícími před sluncem. 

Karavan 1/4 (+1)

Karavan má tři oddělitelné prostory (1. – kuchyňka, stolování / přistýlka; 2. – manželské dvoulůžko, úložné prostory, 3. – patrová postel (dvě lůžka), úložné prostory) a zastřešenou terasu. Kuchyňka v karavanu je vybavena lednicí, plynovým sporákem, rychlovarnou konvicí a základními potřebami na vaření a stolování. V karavanu se nachází také TV, DVD přehrávač, Hi-fi věž. Terasa je vybavena plastovým nábytkem pro stolování, druhou lednicí a úložnými prostory. Karavany jsou nově vybaveny i klimatizací.