Vstupenky on-line

Dovolená u moře, kempová dovolená, kemp Adriatic, Primošten, kolektivní zájezdy, školní zájezdy

 

Kemp ADRIATIC

Městečko Primošten – mnohým z Vás jistě známé z všemožných propagačních materiálů Chorvatska - se nachází asi 30 km jižně od Šibeniku. Primošten se rozkládá na dvou poloostrůvcích, což je právě to, co dodává městu jeho jedinečný charakter. Ptáte-li se proč zrovna název Primošten – je to jednoduché. Jeden z těchto poloostrovů byl dříve ostrůvkem, který byl s pevninou spojen mostem – proto Primošten neboli „připojen mostem“. Terasovitě rozložená vesnice s prudkými úzkými uličkami se nabízí k příjemným procházkám s pěknými výhledy na okolí. V sezóně je Primošten i městem zábavy a kulturního vyžití. V jednom z nejznámějších a největších klubů v Chorvatsku vůbec -Aurora - jsou v letních měsících pořádány každý víkend vyhlášené diskotéky. Příznivci klidnějšího programu mohou zajít na koncert, folklórní vystoupení atd. na zdejší náměstí. Na své si přijdou i milovníci vodních sportů - v Primoštenu se nachází Škola jachtingu, škola potápění, windsurfingu i různé vodní atrakce typické pro Chorvatsko, jako vodní skútry, jízda na nafukovacích kruzích, na banánu či let s padákem za lodí.

Ubytování Primošten - chatky

Kemp Adriatic se nachází asi 2 km od chorvatského městečka Primošten. Kemp je ideálně rozložen – vše v kempu je v bezprostřední blízkosti od moře, pochopitelně tedy i naše chatky. Z krásných oblázkových pláží, které se táhnou od kempu až do Primoštenu, se naskýtá okouzlující pohled na otevřené moře. Naleznete zde volejbalové hřiště, hřiště na malý fotbal, basketbalové hřiště, tenis, stolní tenis a další. Restaurace, beach bar, market, cukrárna a několik sociálních zařízení na vyšší úrovni je samozřejmostí. 

Chatky typu A – chatky pro 2 osoby bez možnosti přistýlky. Jedná se o otevřený prostor ideální poloviny chatky, která má celkové rozměry 6 x 4 m a je rozdělena pevnou stěnou. Každá dvojice má vlastní vchod do chatky. Uvnitř se nachází kuchyňský kout vybavený základními potřebami pro vaření a stolování, sklokeramická deska, rychlovarná konvice, dvě lůžka, lednice o obsahu 140 l s malým zamražovačem, dostatečně velký prostor pro stolování v interiéru chatky (vhodný zejména při nepříznivém počasí), úložné prostory pro oblečení a zavazadla.

  • 1/2 (+0) – dvoulůžková ideální polovina chatky typu A s vlastním vchodem
  • 2/2 (+1) -  spojením dvou ideálních polovin vznikne chatka pro 4 osoby s 1 kuchyňkou a jednou lednicí, s průchozími dveřmi mezi oddělenými prostory s možností 1 přistýlky pro děti do 15ti let.

Chatky typu A - Primošten, kemp Adriatic

Chata A - Primoštěn, kemp Adriatiq

Možnosti

  • celodenní výlety lodí s programem – chorvatský národní park Kornatské ostrovy aj.
  • bus linkou do Zadaru, Šibeniku, Splitu, do chorvatského národního parku Krka
  • na kolech do městečka Primošten a okolí

 

Stravování

  • vlastní
  • kempová restaurace - pro klienty CK výběr z jídelního lístku za zvýhodněné ceny