Vstupenky on-line

Dovolená u moře, kempová dovolená, kemp Čikat, Mali Lošinj, Cres, kolektivní zájezdy, školní zájezdy

Kemp Čikat- Chatky

Malebné městečko Mali Lošinj se svými téměř 7 000 obyvateli patří k těm nejnavštěvovanějším místům v oblasti severního jadranu. Vzhledem ke svému názvu je Mali Lošinj paradoxně nejen největším městem na ostrově Lošinj a protilehlém ostrově Cres, ale zároveň je i největším městem ze všech ostrovních měst v Chorvatsku. Oblast je turisty hojně vyhledávána, a to především díky příznivému klimatu ostrova (ostrov je častým útočištěm pro alergiky, astmatiky a další, kteří sem jezdí za ozdravnými pobyty), krásné divoké přírodě s hojnou vegetací a koupání v čistém moři. Není náhodou, že v této oblasti žije velká populace delfínů, kteří, jak je obecně známo, vyhledávají především čistá moře. Bude-li vám tedy štěstí přát, máte velkou šanci, že se s delfíny setkáte na výletech lodí či je zahlédnete z pláže.

Ubytování - Chorvatsko, Mali Lošinj - chatky

Kemp Čikat je situován asi 2 Km od města Mali Lošinj. Jedná se o větší kemp, který je rozdělen do několika sekcí. Do vybavení kempu patří samoobsluha, několik restaurací/kaváren, volejbalové hřiště, dětské hřiště aj. V hl. sezóně jsou pro děti připraveny animační programy. Sociální zařízení jsou v tomto kempu na skvělé úrovni a se stálou údržbou. Pláže jsou převážně skalnatého typu s betonovými pláty, ale jsou zde i menší oblázkové pláže – pobyt je tedy vhodný i pro rodiny malými s dětmi. Celý kemp je umístěn pod vzrostlými borovicemi chránícími před sluncem. Mali Lošinj je ideálním místem pro sportovce – kromě již zmíněných hřišť, se nedaleko kempu Čikat nachází basketbalové hřiště či tenisové kurty. Na své si na Mali Lošinj přijdou i cyklisté, kteří si na kole mohou projet prakticky celý ostrov a absolvovat tak výlety s nádhernými výhledy z pobřeží ostrova.

NOVINKA! Od července 2015 je v kempu k dispozici rozlehlý aquapark s množstvím atrakcí pro malé i velké! Ceník vstupného viz níže.

V kempu Čikat (Mali Lošinj) Vám nabídneme ubytování ve dvou typech dřevěných chatek – typ A a typ B.

Chatky typu A – ubytování pro 2 osoby bez možnosti přistýlky. Jedná se o otevřený prostor ideální poloviny chatky, která má celkové rozměry 6 x 4 m a je rozdělena pevnou stěnou. Každá dvojice má vlastní vchod. Uvnitř se nachází kuchyňský kout vybavený základními potřebami pro vaření a stolování, sklokeramická deska, rychlovarná konvice, dvě lůžka, lednice o obsahu 140 l s malým zamražovačem, dostatečně velký prostor pro stolování v interiéru chatky (vhodný zejména při nepříznivém počasí), úložné prostory pro oblečení a zavazadla.

 • 1/2 (+0) – dvoulůžková ideální polovina chatky typu A s vlastním vchodem
 • 2/2 (+1) -  spojením dvou ideálních polovin vznikne chatka pro 4 osoby s 1 kuchyňkou a jednou lednicí, s průchozími dveřmi mezi oddělenými prostory s možností 1 přistýlky pro děti do 15ti let.

Chatky typu B – ubytování pro 4 osoby s možností přistýlky s rozměry 6 x 3,5 m. V chatě se nachází dvě oddělené ložnice s molitanovým „letištěm“ pro dvě osoby. Ve zbývajícím společném prostoru chatky se nachází kuchyňský kout vybavený základními potřebami pro vaření a stolování, sklokeramická deska, rychlovarná konvice, dvě lůžka, lednice o obsahu 140 l s malým zamražovačem, dostatečně velký prostor pro stolování (vhodný zejména při nepříznivém počasí), úložné prostory pro oblečení a zavazadla.

Chatka typu B má oddělený prostor určený pro používání chemického WC, které je k dispozici na vyžádání. Protože takto nejsou vybaveny všechny chatky, je nutno nahlásit tento požadavek předem v kanceláři. Používání chem. WC, 2 naplnění splachovacího rezervoáru, 2 dávky rozkladových chemikálií, 2 role toaletního papíru a likvidace obsahu odpadového rezervoáru je za příplatek 200,-Kč. Nečerpání či částečné využití zaplacené služby neopravňuje klienta k nároku vrácení odpovídající částky.

 • 1/4 (+1) – čtyřlůžkové dřevěné chatky se dvěma oddělenými ložnicemi a s možností 1 přistýlky v denním prostoru, kuchyň, lednice.
 • 1/2 (+2) – pro dvojice lze také využít kapacit čtyřlůžkové chatky. Při obsazení chatky jen 2 osobami mohou klienti získat 3% slevu, přičemž CK má právo obsadit druhou ložnici dalšími klienty. V tomto případě není možnost přistýlky. Ubytované nezávislé dvojice mají společnou kuchyňku a lednici.

Klientům negarantujeme určitý typ chatky. V případě, že preferujete jeden z typů chatky, můžete nám tuto informaci sdělit a my se pokusíme Vašemu požadavku vyhovět (bez smluvního závazku).

 

      Chatky A  

Chata A

 

     Chatky B

Chata B

 

 

Stravování

 • polopenze 470,- Kč / os. / den
 • plná penze 750,- Kč / os. / den
 • večeře 330,- Kč / os. / den

Pozn. :  snídaně - výběr z několika variant, večeře i obědy - daný jídelníček bez možnosti výběru; stravu lze objednat minimálně na 5 dní

Více info k možnostem stravy a k cenám v CK.

Možnosti

 • lodní výlety s programem na okolní ostrovy
 • autobusovou linkou po ostrově i na pevninu
 • výborné podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku - Mali Lošinj, Veli Lošinj, hora Osorčica
 • možnost zapůjčení sportovních potřeb
 • vyhlídkové lety
 • aquapark v přímo kempu (cena: do 16.9. - do 3 let ZDARMA, 3-7 let 70 Kn, nad 7 let 100 Kn; od 16.9. - do 3 let ZDARMA, 3-7 let 40 Kn, nad 7 let 70 Kn)